تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / مراکز صادرات مغز پسته برای ماه رمضان

مراکز صادرات مغز پسته برای ماه رمضان

صادرات مغز پسته برای ماه رمضان از جمله اقدامات بسیار مهم و ضروری است که معمولاً در ایام نزدیک به این ماه مبارک انجام می شود و تمامی صادر کنندگان تلاش می کنند که مغز پسته مرغوب را در بسته بندی های مختلف به صورت کیلویی در حجم های متفاوت وارد بازار نمایند.

مراکز صادرات مغز پسته برای ماه رمضان معمولاً تلاش می کنند این محصولات را بر اساس سفارش و درخواست مشتریان و بازاریان به بازار پخش کنند و با قیمت های ویژه در اختیار آن ها قرار دهند تا بتوانند با این اقدام باعث جلب رضایت خریداران نیز بشوند.

مراکز صادرات مغز پسته برای ماه رمضان

بهترین روش برای تکثیر درخت پسته

بهترین روش برای تکثیر درخت پسته روش های گوناگونی برای تکثیر درخت پسته خام وجود دارد که کشاورزان و مشتریان می توانند با آگاهی داشتن از این روش ها به راحتی نسبت به تکثیر این محصول مرغوب و خوش‌ طعم اقدام کنند و بتوانند سالانه به میزان انبوه این محصول را تولید نمایند.

اولین روش معمولاً استفاده از نهال پسته است که کشاورزان و خریداران می توانند نهال های پسته مرغوب و با کیفیت را تهیه کنند اما بهتر است از نهال دانسته استفاده نمایند و بعد آن ها را در زمین های حاصلخیز کشت دهند که شعاع نهال پسته با نهال بعدی حدوداً باید ۵ متر باشد که هنگام شخم زدن باعث آسیب به نهال نشود.

روش جدیدی برای تکثیر سریع تر است که معمولاً استفاده از قلمه های تازه جوانه زده خود این درخت می باشد که مصرف کنندگان می توانند با جدا سازی قلمه از درخت پسته و گذاشتن آن درون آب بعد از ریشه دوانی آن ها را درون خاک گذاشته که سرعت تکثیر در این روش بالا از اما نسبت به روش قبلی دیر تر میوه می دهد.

از دیگر روش های تکثیر این گیاه می‌توان به پیوند زدن نهال های تازه کشت شده نیز اشاره کرد که این روش نسبت به روش های قبلی هم مقرون به صرفه تر بوده و هم بازدهی بالاتری دارد و همین جهت دارای محبوبیت ویژه ای در بین کشاورزان می باشد .

صادرات انبوه مغز پسته خام برای ماه رمضان

صادرات انبوه مغز پسته خام برای ماه رمضان صادرات انواع مغز پسته خام برای ماه رمضان امروزه رونق خوبی پیدا کرده است چرا که استفاده از این محصول در ماه رمضان از جهات مختلفی حائز اهمیت می باشد که مانع از احساس تشنگی در ماه رمضان و در دیگر ماه‌ ها می‌ شود به همین جهت دارای خواهان و طرفداران بی شماری در تمامی دنیا بوده و صادرات آن امروزه رونق خوبی دارد و با استفاده از وسایل حمل و نقل مخصوص صادر کنندگان این محصولات را به کشور های خارجی و اقصا نقاط خاورمیانه صادر می‌ کنند.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال 1400، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام