تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / قیمت مغز پسته اعلا جهت صادرات

قیمت مغز پسته اعلا جهت صادرات

قیمت مغز پسته اعلا به جهت صادرات عمده آن به دیگر کشورها از جمله آلمان ، فرانسه ، ژاپن ، سوئد ، امارات ، قطر و … اهمیت قابل توجهی در میان تجار دارد. برای اطلاع از بهترین قیمت مغز پسته سبز کرمان و مغز صادراتی با ما در ارتباط باشید.

قیمت مغز پسته اعلا

صادرات مغز پسته اعلا

پسته یکی از بزرگترین محصولات صادراتی ایران می‌باشد و ایران به عنوان یکی از بزرگتربن تولید کنندگان این محصول در دنیا شناخته می‌شود.
پسته ایران به دلیل شرایط اقلیمی مناسب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و علاوه بر کیفیت ، تنوع پسته صادراتی ایران هم بسیار بالا می‌باشد.

در کنار پسته ، مغز پسته ایران به عنوان مهمترین فراورده پسته از کیفیت و تنوع بسیار مناسبی برخوردار است.
علاوه بر پسته ، مغز پسته هم در حجم های بسیار بالا جهت صادرات به نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید پسته در ایران بیشتر در مناطق خشک و نیمه خشک به دلیل نیاز آبی کم این محصول و مقاوم در برابر گرما انجام می‌شود.
مهمترین مناطق تولیدکننده این محصول عبارتند از استان کرمان ، استان خراسان ، استان یزد ، استان اصفهان ، استان سمنان ، استان فارس و ….

اما صادرات مغز پسته اعلا به عنوان یکی از بهترین محصولات صادراتی ایران از رونق بسیار بالایی برخوردار است.
مهمترین کشورهای خریدار مغز پسته ایران عبارتند از: کشورهای اروپایی از جمله آلمان ، سوئد و … ، کشور های عربی حوزه خلیج فارس ، کشور ترکیه ، کشورهای آمریکای شمالی ، مرکزی و جنوبی و حتی برخی از کشورهای آفریقایی.

قیمت مغز پسته اعلا

انواع مغز پسته اعلا

مغز پسته همان طور که گفته شد در ایران از تنوع بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه به چند مورد از انواع صادراتی آن اشاره می‌شود:

  1. مغز پسته گلدار
    این نوع مغز به دلیل سرخی روی مغز به عنوان مغز گلدار شناخته می‌شود که از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است. این نوع مغز غالبا از پسته های دهن بست کله قوچی و احمد آقایی بدست می‌اید و اکثر مشتریان جهانی به دنبال این نوع مغز می‌باشند.
  2. مغز سبز
    این نوع مغز با استفاده از آفتاب غالبا خشک می‌شوند و جهت جدا کردن پوست روی مغز آنها را درون آب جوش می‌اندازند و مغز سبز مورد نظر حاصل می‌شود که براساس میزان قدرت رنگ سبز ، مغزهای بدست آمده به به گریدهای مختلفی تقسیم می‌شود.
  3. مغز کال
    این نوع مغز غالبا در سراسر دنیا با نام ایران شناخته می‌شود که از پسته های نرسیده و کال بدست می‌اید. مغز پسته کال بسیار سبز می‌باشد و به عنوان مغز سوپر لوکس شناخته می‌شود که دارای قیمت های بسیار بالایی می‌باشد و غالبا برای صادرات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت مغز پسته اعلا

قیمت مغز پسته اعلا

قیمت مغز پسته اعلا به دلیل میزان تقاضای جهانی بسیار بالایی که دارد از سمت اکثر تجار و صادرکنندگان به صورت آنلاین رصد می‌شود.
با توجه به اینکه پارامترهای مختلفی بر قیمت مغز پسته اعلا تاثیرگذار می‌باشد، بهترین راه برای دریافت قیمت آن ارتباط با مراکز معتبر و تولیدکننده این محصول می‌باشد.

بازرگانی امین پسته به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع مغز پسته اعلا ، هر ساله حجم زیادی از این محصول را در بازارهای مختلف داخلی و خارجی به فروش می‌رساند.

جهت دریافت قیمت و خرید این محصول با ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال 1400، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبی

کانال تلگرام