تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / فروش مغز پسته کال در مشهد

فروش مغز پسته کال در مشهد

  • مغز پسته کال در سال ۹۸ در چه قیمتی خرید و فروش می شود؟
  • مغز پسته کال در کدام نقاط خراسان بزرگ کشت می شود؟
  • مغز پسته کال چه نوع پسته ای بیشترین کاربرد را دارد؟

فروش مغز پسته کال - بازرگانی امین پسته

مغز پسته کال در مشهد

مغز پسته کال همان طور که از نامش پیداست، در زمانی که پسته نارس باشد از درخت جدا می شود.
فروش مغز پسته کال مشتری به خصوص خود را در زمینه های شغل مختلفی دارد به عنوان مثال
در کشور آلمان ، یکی از کاربردهای این نوع مغز در رستوران های لوکس جهت تزئین ظرف غذا و یا جهت استفاده در سوسیس ها و کالباس ها و یا در کشور ترکیه از آن برای تهیه باقلوا و انواع شیرینی جات استفاده می شود.
با توجه به توضیحات بالا می توان به این نتیجه رسید که مغز پسته کال کشیده بهترین نوع مغز پسته کال به شمار می رود و بیشترین طرفدار را نسبت به مغز پسته کال گرد دارد.

استان خراسان بزرگ از سه استان خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و خراسان شمالی تشکیل شده است.
در خراسان شمالی نسبت به خراسان رضوی و جنوبی پسته کمتری کشت می شود ولی در دو استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی پسته زیادی کشت می شود و با توجه به اقلیم و آب و هوا، پسته ای که در منطقه ی خراسان رضوی و خراسان جنوبی دارای رنگ سبز منحصر به فردی است به طوری که مغز پسته کال آن بیشترین مشتری را نسبت به سایر پسته های دیگر استان ها دارد.

مغز پسته کال فیض آباد

شهرستان فیض آباد مه ولات یکی از مناطق پسته خیز ایران به شمار می رود به طوری که می توان به جرئت بیان کرد که بیشترین و خاص ترین پسته بادامی صادراتی در تمام دنیا در این شهرستان به عمل می آید و به طبع مغز پسته کال فیض اباد یکی از سبزترین مغز پسته به شمار می رود.

فروش مغز پسته کال - بازرگانی امین پسته

قیمت فروش مغز پسته کال در سال ۹۸

مغز پسته کال هر ساله به طور تقریبی در ۲۰ مردادماه از درخت چیده می شود و در ترمینال ضبط پسته فراوری می شود و در نهایت با توجه به خواسته مشتری شکسته می شود و قیمت آن با توجه به قیمت مغز پسته کال تعیین می شد اما در سال ۹۸ با توجه به نوسانات شدید و عدم ثبات ارز نمی توان به طور دقیق قیمت مغز پسته کال را محاسبه نمود و در واقع باید قیمت آن بر اساس پسته خشک محاسبه شود اما متاسفانه به دلایل ذکر شده قیمت دقیقی برای مغز پسته کال اعلام نشده است. برای اطلاع از قیمت فروش مغز پسته کال به صورت آنلاین و آنی می توانید با با ما در ارتباط باشید

فروش مغز پسته کال - بازرگانی امین پسته

بازرگانی امین پسته

دارای بزرگترین ترمینال های ضبط پسته شرق کشور در بردسکن و قاین فعالیت دارد و انواع پسته را با استفاده از مجهزترین دستگاه ها فراوی و بسته بندی می کند.
شما می توانید برای خرید اینترنتی انواع مغز پسته و پسته احمد آقایی ، پسته اکبری ، پسته فندقی و . . .  با ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال 1400، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبی

کانال تلگرام