تجارت گستر همتا
خانه / پسته / مرکز صادرات پسته دستچین عمده

مرکز صادرات پسته دستچین عمده

مرکز صادرات پسته دستچین از جمله مراکز معتبر و شناخته شده‌ای است که به کار خرید و فروش پسته عمده مشغول بوده و از این طریق محصولاتی تازه، با کیفیت و ناب را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، در این مرکز پسته ‌های دستچین شده که در بالا ترین سطح کیفی ممکن قرار دارند در بسته ‌بندی ‌هایی استاندارد که دارای وزن های متفاوتی هستند به بازار عرضه می‌شوند، این مرکز محصولات خود را به دو صورت آنلاین و حضوری در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

مرکز صادرات پسته دستچین عمده

منظور از پسته دستچین چیست؟

منظور از  پسته دستچین چیست؟

شاید افراد زیادی از خود بپرسند که منظور از پسته دستچین شده چیست؟ در پاسخ، باید گفت که این نوع محصول پسته هایی درشت، تازه و منحصر به فرد هستند که با کمک دست و با نیروی بصری انسانی، از سایر نمونه‌ها مجزا شده و به مراحل دیگر عرضه منتقل می شوند.

بزرگترین حسنی که این نوع پسته نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار دارند این است که پسته های آفت خورده و بی کیفیت و ریز تر که از نظر متقاضیان چندان مرغوب نبوده و طرفدارانی ندارند از پسته های درجه یک و با ‌کیفیت جدا شده و می توان گفت آنچه به عنوان محصولی دستچین در بازار پسته مورد خرید و فروش واقع می‌شوند یکی از بی نظیر ترین و مرغوب ترین انواع پسته می باشند.

پسته هایی از این دست دارای اندازه هایی درشت و کاملاً یکدست بوده و همه آنها خندان می باشند به ‌طوری که با وارد کردن کمترین فشار دست مغز از پوسته چوبی خود خارج شده و آماده خوردن می باشد.

بسته بندی هایی که برای این نوع محصول در نظر گرفته شده نیز بسیار خاص بوده و به گونه‌ای انتخاب شده اند که محتویات درون آنها به طور واضح و مشهود قابل رویت باشد تا از این طریق متقاضی نسبت به اصالت و کیفیت پسته هایی که خریداری می‌کند اطمینان خاطر پیدا کرده و با رضایت بیشتری نسبت به خرید آن اقدام به عمل آورد.

بازار صادرات پسته دستچین عمده

بازار صادرات پسته دستچین عمده

کیفیت بسیار بالایی که برای پسته های دستچین شده وجود دارد موجب شده تا افراد زیادی در گوشه و کنار دنیا به استفاده از این محصول راغب باشند، همین امر موجب رونق بازار صادرات این محصول گردیده است تا جایی که سالانه حجم بسیار بالایی از این نوع پسته ها از طریق مرزها از کشور خارج شده و به نقاط دور و نزدیک جهان ارسال می‌شوند.

بدیهی است محصولاتی که به عنوان پسته صادراتی به خارج ارسال می شوند در نوع خود بی نظیر بوده و در بسته بندی هایی خاص و بسیار شکیل و منحصر به فرد تعبیه می گردند.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش پسته در چین

مراکز فروش پسته در چین توانسته اند به ترغیب 100 درصدی مشتریان کمک کنند چون به مرغوبیت بالای محصولی که در اختیار خریداران می گذارند اهمیت ویژه ای می دهند.پسته به

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام