تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال ۱۴۰۰، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبیت و کیفیت بسیار بالای مغز پسته و همچنین نظم و انضباط در بخش صادرات باشد که مزیت بسیار مهمی است. مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰ توانسته است که به موفقیت های بسیار زیادی در زمینه صادرات برسد و به بسیاری از کشور های خارجی و به ویژه کشور های حوزه خلیج فارس، مغز پسته بادامی را با تناژ بالا صادر کند که نوعی ارمغان اقتصادی برای کشور بود.

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال 1400

ویژگی های بارز پسته بادامی

ویژگی های بارز پسته بادامی یکی از بارزترین ویژگی ها و مشخصات پسته بادامی � باعث شده است از طرفداران بسیار زیادی در میان مصرف‌کنندگان برخوردار باشد می‌تواند موضوع طعم و مزه فوق العاده لذت بخش آن و همچنین عطر و بوی بسیار خاص آن در هنگام نگهداری باشد چرا که حقیقتاً پسته بادامی از جمله پسته های بسیار مرغوب و با کیفیت می‌باشد که طعم و مزه آن زبانزد خاص و عام است و همین مسئله باعث شده است که امروزه پسته بادام می تواند در سفره ایرانیان و بسیاری از از کشورهای خارجی جایگاه ویژه ای داشته باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات بارز پسته بادامی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت بسیار مناسب و ارزان پسته بادامی در مقایسه با انواع پسته های دیگر
  • دوام و پایداری بسیار بالای پسته بادامی حتی در حرارت بسیار بالا
  • سالم بودن دانه های داخلی پسته بادامی
  • دهن باز بودن تمامی دانه های پسته بادامی که اصطلاحاً به آنها پسته دهن باز بادامی نیز گفته می شود
  • عدم خرابی در طول مدت زمان طولانی

تمامی این ویژگی ها و مشخصاتی که در بالا گفته شد، نشان می دهد که پسته بادامی امروزه از ویژگی‌ های بسیار ممتازی برخوردار است و ارزش غذایی بسیار خوبی از لحاظ مصرفی دارد.

شرکت صادرات مغز پسته در سال ۱۴۰۰

شرکت صادرات مغز پسته در سال 1400 یکی از موضوعات بسیار مهمی که شرکت صادرات مغز پسته در سال ۱۴۰۰ همواره با آن توجه کرد، نوع بسته بندی محصولات بود یعنی بدین معنا که در تمامی مراحل صادرات از بسته بندی های بسیار شیک و مدرن استفاده کرد تا بتواند چشم مشتریان و خریداران را در این زمینه به سوی خود خیره کند.

بالا بودن میزان صادرات مغز پسته توسط شرکت پسته بادامی، می تواند به صورت کلی برای کشور نیز امتیاز های بسیار زیادی داشته باشد که یکی از این امتیاز ها می‌ تواند رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و در نتیجه اشتغالزایی جوانان باشد چرا که امروزه اشتغال زایی جوانان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

فروش عمده مغز پسته فندقی صادراتی

فروش عمده مغز پسته صادراتی یکی از تجارت های پرسود به شمار می رود پسته به دلیل خواص بسیاری که دارد و همچنین طعم فوق العاده دلنشین اش همیشه درخواست خرید زیادی را

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام