تجارت گستر همتا
خانه / پسته فندقی / قیمت پسته فندقی سال ۹۸ و عرضه مستقیم آن در کشور

قیمت پسته فندقی سال ۹۸ و عرضه مستقیم آن در کشور

قیمت پسته فندقی سال ۹۸ را می توان با جستجو در اینترنت پیدا کرد. با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و تورم شدیدی که اوایل سال کشور با آن روبرو بود قیمت این محصول به صورت غیره منتظره ای افزایش یافت. عرضه مستقیم این محصول توسط تولید کنندگان به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

قیمت پسته فندقی سال 98 و عرضه مستقیم آن در کشور

قیمت فروش پسته فندقی سال ۹۸

قیمت فروش پسته فندقی سال 98قیمت فروش پسته فندقی سال ۹۸ به شدت افزایش یافت. این نوع پسته چون از بهترین و با کیفیت ترین نوع پسته است. قیمت آن نسبت به دیگر محصولاتش بیشتر بوده است. در این جا ما می خواهیم به علت های افزایش قیمت پسته در سال ۹۸ بپردازیم.

علاوه بر تحریم ها و افزایش قیمت دلار از دلایل افزایش چشمگیر قیمت این محصول در سال جار ی می توان به خشکسالی سال گذشته اشاره کرد. کاهش ۷۲ درصدی بارندگی سبب شد خسارت زیادی به تولید کنندگان این محصول وارد شود. از جمله این تولید کنندگان می توان به باغداران کرمانی اشاره کرد. که بر اثر خشکسالی خسارت های فراوانی را دیده اند.

این خسارت ها به حدی بود که از تمام بودجه صندوق کشاورزی استفاده شد. و دولت نتوانست تمام خسارت ها را به موقع جبران کند، تا باغداران بتوانند محصول را برای سال جدید آماده کنند. علاوه بر خشکسالی گرمای شدید و بی سابقه در سال گذشته باعث شد، تمام شاخه های رویشی درختان خشک شود. 

عرضه مستقیم پسته فندقی در کشور

عرضه مستقیم پسته فندقی در کشورعرضه مستقیم پسته فندقی در کشور توسط تولید کنندگان انجام می شود. این شرکت های تولید ی کننده خود به صورت مستقیم و با کمک نمایندگی، و مرکز فروش انواع محصول را به صورت عمده یا بسته بندی شده به تمام نقاط کشور ارسال می کنند. این پخش کنندگان محصول را با قیمت  تولیدی به تمام بازارهای هدف ارسال می کنند. علاوه بر این بسیاری از فروشگاه های بزرگی که در سطح شهر هستند، این محصول را مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسبی به تمام بازارهای هدف پخش می کنند.

تمام این پخش کنندگان فروش پسته فندقی عمده را به صورت حضوری و غیره حضوری هم انجام می دهند. 

صادرت پسته فندقی

صادرت پسته فندقیصادرات پسته فندقی به تمام کشور های جهان انجام می شود. از کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس گرفته تا کشور های اروپایی، 

این محصول ایرانی به عنوان یکی از کالا های استراتژیک محسوب می شود. و صادرات آن ارزآوری چشمگیری برای کشور دارد. این نوع پسته درجه یک صادراتی رویی مغز ارغوانی و رنگ پوست استخوانی کرم دارد.

صادرات این محصول با قیمت تولیدی انجام می شود به همین دلیل این محصول در تمام بازار های جهان محبوبیت دارد. به عنوان مثال قیمت پسته در ترکیه با قیمت تولیدی برابر است.

از انواع پسته صادراتی می توان به پسته احمد آقایی درجه یک اشاره کرد و این نوع پسته در رفسنجان یافت می شود.

فروشندگان پسته فندقی در ایران

فروشندگان پسته فندقی در ایرانفروشندگان پسته فندقی در ایران انواع محصول را با برند های مختلفی عرضه بازار می کنند. این فروشندگان سعی کرده اند، محصول را مستقیم و با قیمت تولیدی عرضه کنند. انواع پسته مانند فروش پسته رفسنجان، و… توسط این فروشندگان انجام می شود. از فروشندگان این محصول می توان به:

  • نمایندگی
  • مرکز فروش
  • فروشگاه های سطح شهر
  • فروشگاه های اینترنتی، ما می توانیم با مراجعه به این سایت های فروش انواع محصول و قیمت ها مانند قیمت مغز پسته، قیمت پسته دهن بست، و…. را مشاهده کنیم.

برند های برتر تولید کننده پسته فندقی در کشور

برند های برتر تولید کننده پسته فندقی در کشوربرندهای برتر تولید کننده پسته فندقی در کشور را می توان با جستجو در گوگل پیدا کرد.

  • پسته فندقی: از نظر شکل و ظاهر نسبت به بقیه انواع پسته کوچکتر است و کمی از فندوق هم بزرگتر است و بیشترین حجم صادرات از این نوع پسته است. این نوع پسته بیشتر در نوق رفسنجان یافت می شود. و جزو برند های برتر محصول است.

یک برند برتر باید محصولاتش متنوع و با طعم های متفاوتی باشد، علاوه بر این یک تولید کننده برتر باید محصولش قیمت مناسبی داشته باشد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پسته فندقی سال ۱۴۰۰

قیمت پسته فندقی سال 1400 به پارامتر های متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به نوع و کیفیت پسته، برند و شرکت تولید کننده، روش خرید و فروش، نوع بسته بند

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام