تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / قیمت عرضه مغز پسته به روز

قیمت عرضه مغز پسته به روز

پسته انواع مختلفی دارد. که شامل اکبری، احمدآقایی، فندقی، کله قوچی ،و عباسعلی و چندین نمونه دیگری می باشد. پسته های که نام برده شد به برندهای تبدیل شدند که بر روی قیمت پسته تاثیر می‌گذارد مثلا همین پسته اکبری به عنوان یک پسته خوشمزه و خوش فرم و خارج از کیفیت پسته می باشد. که بر روی قیمت تاثیر می گذارد. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پسته ظاهر آن است. پسته ای که دارای پوست استخوانی سفید، تمیز، و بدون لک باشد نسبت به پسته هایی که دارای لکه میباشند قیمت مناسب و بهتری دارد. به همین دلیل است که هنگام برداشت از کارگران کارآزموده استفاده می‌کنند تا از به وجود آمدن لکه جلوگیری کند و این عوامل در قیمت مغز پسته به روز تاثیر بسزایی دارد.

قیمت عرضه مغز پسته به روز

بهترین روش نگهداری از مغز پسته

بهترین روش نگهداری از مغز پسته به دلیل اینکه پسته را در اواخر مرداد و اوایل شهریور برداشت می‌کنند. آن را به صورت خام نگهداری می‌کنند. اگر هوا گرم باشد برای محافظت و نگهداری آنها را در سردخانه نگهداری می کنند. به دلیل پرطرفدار بودن پسته باید در نگهداری آن دقت لازم را به کار ببرید. اگر میخواهید پسته ها را برای مدت طولانی نگهداری کنید لازم است آن را با پوست درون یک ظرف شیشه‌ای و یا پلاستیکی در بسته قرار دهید. این ظروف باید خشک و تمیز و بدون هیچ بویی باشن. ناگفته نماند که پسته نباید نزد پیاز یا سیر نگهداری شود، چراکه پسته سدیع بو میگیرد و مزه پسته تغییر می‌کند. پسته های شور در مکان های تاریک و خنک قرار دهید. مغز پسته در بسته بندی های مناسب تا سه ماه قابل نگهداری است. ولی پسته با پوست تا مدت بیشتری می تواند عمر نگهداری داشته باشد دمای نگهداری پسته با پوست در یخچال ۴ درجه یا کمتر می باشد پسته شور تازه چیده شده در یخچال امکان زنده ماندن به تخم حشرات را نمی‌دهد. بهترین روش برای نگهداری پسته این است که آن را با پوست فریز کنند. نگهداری پسته شور در فریز بهترین روش برای نگهداری این نوع محصول است. امکان نگهداری مغز پسته در بسته بندی های مناسب تا ۳ سال امکان پذیر است.

قیمت ارائه مغز پسته به روز

قیمت ارائه مغز پسته به روز مرغوبترین پسته اکبری است. که دارای ظاهری بادامی با پوستی کرمی و خندان که مغزی با رنگ‌زرشکی یا قرمز است. ایران معروف ترین کشور صادر کننده این محصول است، مشهور ترین پسته ها متعلق به رفسنجان هستند که شامل اکبری احمدآقایی صندوقی و کله قوچی که قیمت به نسبت بالاتر و طرفداران بیشتری دارند. با توجه به کیفیت، این محصول قیمت آن در سراسر کشور متفاوت است، ارائه پسته و عرضه پسته در کشور ایران با توجه به میزان تقاضای مشتریان انجام می شود.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال 1400، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام