تجارت گستر همتا
خانه / پسته اکبری / شرکت های پسته صادراتی اکبری

شرکت های پسته صادراتی اکبری

پست یکی از خروجی های بسیار خوشمزه است که دارای طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور می‌باشد پسته دارای انواع نام های بسیار متنوعی بود که یکی از این نام‌ها پسته صادراتی اکبری می‌باشد شرکت های پسته صادراتی اکبری این محصول را به سایر کشورهای جهان صادر می‌کنند و این محصول از فروش بسیار بالایی در بازارهای جهانی برخوردار است.

پسته اکبری محصول بسیار خوشمزه و خواستنی است و همه افراد در تمامی کشورهای جهان به دنبال خرید پسته اکبری می باشند.

شرکت های پسته صادراتی اکبری

با انواع پسته صادراتی آشنا شوید.

با انواع پسته صادراتی آشنا شوید. پسته دارای نام‌های متفاوت و انواع مختلفی می باشد که هر کدام از این نام ها دارای خصوصیات متنوعی هستند از انواع نام های پسته می توانیم به پسته کله قوچی پسته فندقی پسته اکبری پسته احمد آقایی نام ببریم که جزو مرغوب ترین پسته ها محسوب می شوند.

انواع پسته هایی که در بالا نام بردیم جزو محصولات صادراتی محسوب می شوند و همه انواع پسته ها دارای طرفداران مخصوص به خود می باشند و تمامی این نام ها در بازارهای جهانی شناخته شده و به صورت فراوان صادر می‌شوند.

یکی از انواع پسته هایی که به بازارهای جهانی صادر می‌شود پسته اکبری می‌باشد پسته اکبری دارای قدی کشیده و صاف بوده و نسبت به انواع دیگر پسته ها از قد بلندتری برخوردار است پوستی استخوانی داشته و سفید می‌باشد و مغز آن تقریبا سبز رنگ بوده در بین دو پوست قرار گرفته است.

پسته اکبری از طعم بسیار لذیذی برخوردار بوده و طرفداران قابل توجهی را به خود جلب کرده است و صادرات این پسته روند صعودی داشته و همه کشورهای خارجی به دنبال خرید پسته اکبری از ایران می باشند.

یکی دیگر از انواع پسته ها که جای خود را در بین طرفداران پسته باز کرده است پسته فندقی است پسته فندقی نسبت به دیگر انواع پسته ها از ابعاد کوچکتری برخوردار بوده و کوتاه قد و تپل می باشد.

این پسته مغز کوچکی داشته و بسیار خوشمزه است و معمولاً از پسته فندقی در تهیه آجیل استفاده می‌کنند پسته فندقی نیز در بازارهای جهانی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده و صادرات این محصول نیز به طور روزافزونی افزایش چشمگیری داشته است.

شرکت های پسته صادراتی فندقی

شرکت های پسته صادراتی فندقی شرکت تجاری ما یکی از انواع شرکتهای پسته صادراتی فندقی و دیگر انواع پسته ها در کشور محسوب می‌شود این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب و حرفه ای انواع پسته ها را در بسته بندی های مختلف به دیگر کشورها صادر می کند.

برای سفارش محصول و خرید آن می توانید از طریق ارتباط تلفنی با مشاورین فروش ایران ارتباط گرفته و محصول خود را در اندازه ها و وزن های متفاوت سفارش دهید تا محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت از این مرکز خریداری نمایید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان عمده پسته اکبری درجه یک

لازم به توضیح می باشد که بدانید تولید کنندگان عمده‌ پسته اکبری درجه یک به بهترین نحو ممکن و با قیمت مناسب در اختیار متقاضیان خود قرار می دهند و متقاضیان که قصد

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام