تجارت گستر همتا
خانه / پسته / بازار صادرات پسته شور در سال ۱۴۰۰

بازار صادرات پسته شور در سال ۱۴۰۰

پس از برداشت پسته از باغات و خشک کردن آن پوسته خارجی این محصول جدا شده و پسته خام قابل دسترس خواهد بود، این محصول می ‌تواند توسط نمک طعم دار شده و تفت داده شود و به صورت پسته شور نه تنها در داخل بلکه به کشورهای دیگر نیز به صادر شود.

بازار صادرات پسته در سال ۱۴۰۰ با توجه به افزایش نرخ ارز های خارجی رشد قابل توجهی یافته است و کسانی که در زمینه صادرات آن به کشور در فعالیت دارند می توانند با ورود به این بازار سود مناسبی از تجارت این محصول به دست آورند.

بازار صادرات پسته شور در سال 1400

آشنایی با خواص دارویی پسته خام

آشنایی با خواص دارویی پسته خام پسته خام محصولی است که پس از جدا کردن پوسته خارجی و سبز رنگ پسته و پس از فرآیند خشک کردن این میوه به دست می آید و اکثراً به صورت خندان می باشد به این معنی که پوسته سفت آن دهان باز کرده و مغز پسته قابل مشاهده می باش؛د این بسته قبل از تفت دادن یا شور کردن دارای ارزش غذایی و دارویی فوق العاده ای است که در اینجا به برخی از خواص دارویی آن به طور خلاصه اشاره می شود :

  1. پسته حاوی مقادیر بسیار زیادی آهن می باشد و به همین دلیل مغز به عنوان یک ترکیب خون ساز شناخته می شود که مصرف روزانه آن می ‌تواند از کم خونی جلوگیری و آن را درمان نماید.
  2. برای کسانی که با مشکل کاهش قابل توجه میل جنسی مواجه هستند خوردن پسته می تواند تاثیر قابل توجهی بر افزایش نیروی جنسی آنها داشته باشد.
  3. این محصول به عنوان یک داروی تسکین دهنده اعصاب عمل می کند و می تواند در کاهش استرس و آرامش قلب موثر باشد.
  4. پسته خام نقش پاک سازی انواع مجاری مرتبط با اندام کبد در بدن ایفا می ‌کند و به این ترتیب به نقش سم زدایی کبد کمک می‌نماید.
  5. این محصول به عنوان داروی ضد اسهال به ویژه اسهال خونی شناخته می ‌شود و تاثیر بر بافت روده در درمان بخش آسیب دیده آن نقش ایفا می کند.

صادرات انبوه پسته در سال ۱۴۰۰

صادرات انبوه پسته در سال 1400 پسته یکی از مهمترین محصولات کشاورزی کشور می باشد که در برخی استان ‌ها همچون کرمان به مقدار قابل توجهی تولید می شود و علاوه بر تامین نیاز داخلی امکان صادرات انبوه آن فراهم می باشد؛ صادرات این محصول در سال ۱۴۰۰ با افزایش قابل توجهی روبرو بوده است زیرا نرخ ارز همچنان روند صعودی داشتهاست.

امکان خرید با قیمت مناسب از تولید کننده و فروش آن با ارزهای خارجی گران قیمت در کشور های مختلف این شرایط را فراهم کرده است که صادر کنندگان انبوه بتوانند همچنان در این زمینه فعالیت داشته باشند و نه تنها به کشورهای همسایه بلکه به بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی صادرات این محصول را انجام دهند.

انواع مختلف پسته در کشور ما باعث شده است که تنوع زیادی از این محصول وجود داشته باشد همچنین بسته بندی این محصول دارای اهمیت بسیار زیادی است و با ورود تجهیزات بسته‌بندی مناسب به کشور امکان کسب سود بیشتر از صادرات این محصول در سال ۱۴۰۰ فراهم می باشد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش پسته در چین

مراکز فروش پسته در چین توانسته اند به ترغیب 100 درصدی مشتریان کمک کنند چون به مرغوبیت بالای محصولی که در اختیار خریداران می گذارند اهمیت ویژه ای می دهند.پسته به

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام