تجارت گستر همتا
خانه / پسته کله قوچی / فروش پسته صادراتی ایران

فروش پسته صادراتی ایران

 • پسته صادراتی ایرانی چه نوع پسته ای است؟
 • بیشترین فروش پسته صادراتی ایران به کدام نقاط دنیا می باشد؟
 • قیمت جهانی پسته چقدر است؟

اگر شما هم به دنبال پاسخ سولات با هستید، متن زیر می تواند برایتان مفید باشد.

فروش پسته صادراتی ایران - بازرگانی امین پسته

فروش پسته صادراتی ایران

کشور ایران تا چند سال گذشته به عنوان بزرگترین تولیدکننده پسته در دنیا معرفی شد ولی متاسفانه به دلیل عدم علم و تکنولوژی کافی و سیاست های غلط اقتصادی ، کشور ایران جایگاه خود را به کشور آمریکا داده است و در خود در جایگاه دوم قرار گرفته است ولی با این وجود کشورهای دنیا از لحاظ کیفیت همیشه پسته ایرانی را به پسته آمریکایی ترجیح می دهند.

فروش پسته صادراتی ایران بسته به نوع درخواست تاجر هر کشور متفاوت است به عنوان مثال :

 • کشورچین
  این کشور به عنوان بزرگترین و عمده ترین مشتری پسته ایرانی نیز به شمار می رود و در اکثر مواقع پسته فندقی با انس ۲۸-۳۰ را خریداری می کنند.
 • کشور هند
  این کشور به عنوان یکی کشورهایی است که با وجود ارزان تر بودن قیمت و در دسترس بودن پسته آمریکایی ، پسته احمد آقایی ایرانی با انس ۲۶-۲۸ را به خاطر طعم و رنگ منحصر به فرد آن انتخاب می کنند.
 • کشور روسیه
  تاجران این کشور در بیشتر مواقع به دنبال پسته کله قوچی با انس ۲۶-۲۸ نیز می باشند.
 • کشورهای عربی
  اکثر کشورهای عربی به دلیل ثروتمند بودن ، در اکثر مواقع به دنبال پسته های لوکس ، مثل پسته اکبری ، کله قوچی دستچین و اعلا درجه یک می باشند.

فروش پسته صادراتی ایران - بازرگانی امین پسته

قیمت جهانی پسته

علاوه بر کشور ایران کشور امریکا هم نقش پررنگی در تعیین قیمت جهانی پسته دارد.
اخیرا کشور ترکیه هم نیز به جمع تولید کنندگان پسته کیلویی تواضع در دنیا پیوسته و در تعیین قیمت جهانی نه به اندازه ایران و آمریکا، تاثیرگذار است.

قیمت جهانی پسته بر اساس واحد پول بین المللی یعنی دلار تعیین می شود و از جهتی قیمت آن در ماه های مختلف سال متفاوت است به عنوان مثال قیمت پسته فندقی از مهرماه تا اردیبهشت به دلیل دور بودن از فصل پسته ، حدودا ۹ الی ۱۰٫۵ دلار بوده است ولی تقریبا از اردیبهشت ماه به بعد به دلیل نزدیک شدن به فصل پسته (مرداد و شهریور) قیمت پسته به مقدار تقریبی ۷ الی ۸٫۵ دلار کاهش پیدا می کند.

فروش پسته صادراتی ایران - بازرگانی امین پسته

بازرگانی امین پسته

دارای دو ترمینال که به عنوان بزرگترین ترمینال های ضبط مغز پسته دامغان شرق کشور فعالیت میکند، پسته تازه را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری می کند و با استفاده از مجهز ترین دستگاه ها آن را فراوری می کند.

بازرگانی امین پسته ارائه دهنده انواع مغز پسته و پسته اکبری ، کله قوچی . . .  به صورت بسته بندی های ۲۵ کیلو و ۵۰ کیلویی و به صورت عمده در بازار تهران ارائه می دهد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته کله قوچی صادراتی

بازار فروش پسته کله قوچی همیشه پر رونق بوده و بیشتر به صورت صادراتی به فروش می رسد. پسته کله قوچی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و بیشتر به عنوان محصول

کانال تلگرام