تجارت گستر همتا
خانه / خرید پسته به صورت عمده / خرید عمده پسته ممتاز در تهران

خرید عمده پسته ممتاز در تهران

 • خرید پسته ممتاز در تهران را به چه صورت می توان با مناسب ترین قیمت تهیه نمود؟
 • به چه پسته ای پسته ممتاز گفته می شود؟
 • قیمت پسته ممتاز در بازار تهران مناسب تر است یا در سایر مراکز فروش پسته ایران؟

خرید پسته ممتاز

اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید ، مطلب زیر می تواند برایتان مفید باشد.

پسته ممتاز

پسته ممتاز در بازار تهران با نام ها و اصطلاحاتی متفاوتی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است :

 • پسته یکدست : پسته ی تازه بعد از فراوری و خشک شدن دارای ناخالصی های زیادی است که ابتدا این پسته توسط دستگاه های جداکن سایزبندی می شود و سپس توسط کارگر ناخالصی های آن جدا می شود و پسته ای یکدست با درصد استاندارد دهن بست به دست می آید.
 • پسته دستچین : پسته دستچین یک مرحله بعد از پسته ی یکدست است به صورتی که ابتدا پسته های دهن بست و پسته های لک دار توسط کارگر جدا می شود و درصد آن را به صفر می رسد.
 • پسته توچین : پسته توچین یک مرحله بعد از پسته دستچین است. در این مرحله پسته دستچین مجددا زیر دست کارگر می رود به طوری که ، کارگر تمام پسته های درشت و خندان که اصطلاحا به آن پسته دهن دار می گویند را جدا می کند و در نهایت پسته ای یکدست ، با دهن بست صفر درصد و درشت و دهن دار و خندان به دست می آید.

بازرگانی امین پسته با مجهزترین تجهیزات فراوری پسته ، تمام مراحل بالا را با بهترین کیفیت انجام می دهد و در بازار پسته تهران ارائه می دهد.

خرید پسته ممتاز

خرید پسته ممتاز در بازار تهران

بازار تهران به طور کلی به عنوان نبض اقتصاد ایران شناخته می شود به طوری که اگر کسی قصد شروع فعالیت اقتصادی را داشته باشد باید از بازار تهران فعالیت های اولیه خود را شروع کند.
بازار پسته تهران به چند دسته از تاجران و فعالان اقتصادی تقسیم می شود :

 • فروشندگان دسته اول : شامل افرادی می شود که پسته فراوری شده را برای مالکان آن با درصدی از سود به فروش می رسانند که اصطلاحا به آنها،
  حق العملکار گفته می شود.
 • فروشندگان دسته دوم : فروشندگانی که پسته فراوری شده را از سایر واسطه های بازار خریداری می کنند و سپس آن را با درصدی از سود به فروش می رسانند.
 • فروشندگان دسته سوم : فروشندگانی که پسته فراوری نشده را به طور مستقیم از کشاورزان خریداری می کنند و آن را در ترمینال ضبط پسته خود فراوری می کنند و سپس آن را در بازار ارائه می دهند.

بازار تهران در بین سایر مراکز فروش پسته ایران ، به عنوان شاخص ترین بازار معرفی می شود به طوری که در این بازار قیمت انواع پسته با توجه به انواع فروشندگان نام برده تعیین می شود.

خرید پسته ممتاز

قیمت پسته در بازار تهران با توجه به نوع فروشندگان نام برده شده در بالا، می تواند متفاوت باشد در همین جهت :

 بازرگانی امین پسته

دارای بزرگترین ترمینال ضبط پسته شرق کشور، در دسته سوم قرار می گیرد به طوری که  انواع پسته تازه را به صورت مستقیم از باغداران خریداری می کند و سپس آن را در بازار تهران ارائه می دهد.

برای اطلاع از قیمت پسته ۹۷ – ۹۸ و خرید پسته ممتاز از جمله پسته فندقی ، پسته اکبری ، پسه احمد آقایی ، پسته دهن بست و انواع مغز می توانید همین حالا با مدیر فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پسته صادراتی

شروع فروش عمده پسته صادراتی در سال جدید – سال ۹۹

شروع فروش عمده پسته صادراتی در سال ۹۹ بر خلاف سال های گذشته با تاخیر …

کانال تلگرام