تجارت گستر همتا
خانه / پسته کله قوچی / خرید عمده پسته صادراتی کرمان

خرید عمده پسته صادراتی کرمان

خرید عمده پسته کرمان را می توان با حذف تمامی دلال‌ ها و واسطه ها با مناسب ترین قیمت و به صورت مستقیم از کشاورز تهیه کرد چرا که تاکنون، بین کشاورز و مصرف کننده واسطه های زیادی وجود دارد و زمانی که پسته به دست مصرف کننده یا صادرکننده ی آن برسد به حداکثر قیمت خود نیز می‌رسد.

خرید عمده پسته کرمان

پسته صادراتی کرمان

زمانی که در ایران و یا حتی در دنیا اسمی از پسته برده می شود اولین جایی که به ذهن خطور می‌کند استان کرمان ، مهد پسته دنیا نیز می‌باشد.
پسته ایرانی با قدمت هفت هزار ساله در دنیا، برای اولین بار در استان های کرمان و خراسان رضوی کشت شده است.

استان کرمان با توجه به وجود کویر لوت در همسایگی آن دارای آب و هوایی گرم و خشک می باشد و همین مسئله باعث شده است که اختلاف دما زمستان و تابستان در این استان بسیار بالا باشد ، با توجه اینکه پسته در شرایط آب و هوایی گرم و خشک دارای بیشترین رشد می باشد، می توان به این نتیجه رسید که استان کرمان دارای بهترین و ناب ترین پسته ها در دنیا می باشد.

بیشترین پسته هایی که در شهرهایی مثل سیرجان ، کرمان ، رفسنجان ( به خصوص نوق رفسنجان ) و . . . از این استان کشت می شود،
می توان به پسته هایی از جمله پسته فندقی ، پسته احمد آقایی ، پسته کله قوچی ، پسته اکبری اشاره نمود که از بهترین نوع پسته هایی صادراتی در دنیا به شمار می روند.

خرید عمده پسته کرمان

خرید عمده پسته کرمان در بازار تهران

در سراسر ایران می توان از بازار تهران به عنوان یکی از ستون های اقتصاد ایران یاد کرد که تجار و فعالان اقتصادی به طور دائم با این بازار در تماس هستند.
بازار پسته تهران یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش پسته و به عنوان یکی از معتبرترین مراجع تعیین کننده قیمت به شمار می رود.

بازار پسته تهران از واسطه ها و تاجران زیادی تشکیل شده است که هر کدام این ها می توانند بر قیمت نهایی پسته تاثیر گذار باشند، زمانی می‌توان در این بازار پسته ای را با مناسب ترین قیمت و به صورت مستقیم از کشاورز تهیه نمود که آن را از تاجرانی خریداری کنیم که خود دارای ترمینال ضبط پسته هستند و پسته فراوری نشده را به طور مستقیم از باغدار خریداری می کنند و بعد از فراوری های لازم ، آن را به طور مستقیم در بازار تهران ارائه می دهند.

خرید عمده پسته کرمان

بازرگانی امین پسته

دارای دو تا از بزرگترین ترمینال های ضبط پسته در شرق کشور در شهرهای بردسکن و قائن ، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های فراوری ، پسته فراوری نشده را به صورت مستقیم از کشاورز و باغدار خریداری می کند و سپس بعد از فراوری و ضبط ، آن را در بازار تهران به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه و دلالی به فروش می‌رساند. برای خرید عمده پسته کرمان از جمله پسته اکبری ، پسته احمد آقایی ، فندقی و . . . به صورت فله و بسته بندی می توانید با مدیر فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پسته کله قوچی صادراتی

بازار فروش پسته کله قوچی همیشه پر رونق بوده و بیشتر به صورت صادراتی به فروش می رسد. پسته کله قوچی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار بوده و بیشتر به عنوان محصول

کانال تلگرام