تجارت گستر همتا
خانه / مغز پسته / فروش مغز پسته عمده

فروش مغز پسته عمده

فروش مغز پسته عمده

فروش مغز پسته عمده

فروش مغز پسته عمده با قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم؟؟ آیا فروش مغز پسته عمده در ایام              ماه مبارک رمضان ، در بازار داخل و بازارهای بین المللی به فروش می رود؟؟

قبل از پاسخ دادن به سوالات بالا انواع مغز پسته و نوع کاربرد هر کدام را معرفی میکنیم:

انواع مغز پسته

در ایران با توجه تنوع زیاد پسته و کیفیت بالای آن نسبت به سایر پسته های دنیا چند نوع مغز مختلف داریم که به توضیح هر کدام در زیر می پردازیم:

فروش مغز پسته عمدهپسته فندقی با نام تجاری Round در دنیا شناخته می شود که با توجه به این نوع پسته مغز آن،مغزی گرد است که در دنیا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. کاربرد این نوع مغز پسته بیشتر برای صادرات است و در داخل نیزمصرف آن بیشتر برای آجیل فروشی هاست که آن را تفت میدهند و به مردم ارائه می دهند.

فروش مغز پسته عمدهپسته احمدآقایی با نام تجاری Long در دنیا شناخته می شود و دارای مغزی کشیده است. کاربرد این نوع مغز پسته در ایران و در دنیا بیشتر برای خلال کردن است که بیشترین مصرف را شیرینی فروشی ها برای تزئین کیک و بستنی فروشی برای تزئین بستنی خود از آن استفاده می کنند. یکی از کشورهایی که خیلی طرفدار خلال پسته است کشور ترکیه است که از آن برای تهیه ی باقلوای ترکی استفاده می کنند.

فروش مغز پسته عمدهپسته کله قوچی مانند پسته فندقی از خانواده پسته گرد است و مغز آن بسیار درشت تر از مغز پسته فندقی است یا اصطلاحاً به آن مغز “تنه دار” گفته میشود. کاربرد این نوع مغز پسته به دلیل درشت بودن ولوکس بودن آن دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر مغزهاست و بیشتر در بازارهای بین المللی مخصوصا کشورهای عربی که از لحاظ قیمتی با ان مشکلی ندارند به فروش می رسد.

مغز کال به مغزی  گفته می شود که زودتر از موعدِ برداشت از درخت جدا شود، رنگ آن هنوز سبز است و به همین دلیل هم در بازار داخل و هم در بازارهای بین المللی طرفدار زیادی دارد. مغز پسته کال برای هر دو نوع پسته کشیده و گرد کاربرد دارد:

  • مغز پسته کال کشیده : این نوع مغز در در بازار داخل و بین المللی برای خلال کردن استفاده می شود.

فروش مغز پسته عمده

  • مغز پسته کال گرد: این نوع مغز هم مانند مغز کال کشیده در هر دو بازار کاربرد فراوانی دارد،در بازار بین المللی بیشترین واردات را کشورهای اروپایی دارند که از آن برای مواد غذایی در رستوران های لوکس اروپا استفاده می کنند و در بازار داخل نیز برای تهیه سوهان و انواع شیرینی جات استفاده می شود.فروش مغز پسته عمده

مغز گندمی

مغز گندمی

فروش مغز پسته عمدهاین نوع مغز بیشترین مصرف را در بازار داخل دارد و کاربرد آن در داخل انواع بستنی ها و شیرینی های مختلف است.

فروش مغز پسته عمده با قیمت مناسب را از کجا تهیه کنیم؟؟

در ایران ایران نقاط مختلفی مغز پسته عمده به فروش می رسد اما مهم قیمت آن است!!!

شما اگر می خواهید مغز پسته عمده را با قیمت مناسب تهیه کنید باید آن را به صورت مستقیم از کارخانه جات فراوری آن تهیه کنید. شرکت تجاری امین پسته انواع مغز پسته عمده را با قیمت مناسب و به قیمت درب کارخانه در بازار تهران به شما تحویل می دهد.

آیا فروش مغز پسته عمده در ایام ماه مبارک رمضان،در بازار داخل و بازارهای بین المللی به فروش می رود؟؟

یکی از ماه هایی که می تواند پر فروش ترین ماه برای مغز پسته باشد چه در بازار داخل و چه در بازارهای بین المللی،ماه مبارک رمضان است.

در ایام ماه مبارک رمضان کشورهای مسلمان نشین بیشتر مصرف مغز پسته را در دنیا دارند.

شرکت تجاری امین پسته

ارائه دهنده انواع مغز پسته گندمی ، کال ،فندقی،کله قوچی،احمدآقایی،بادامی و . . . به صورت عمده و به قیمت درب کارخانه.

در صورت نیاز و اطلاعات بیشتر می تواند با ما در ارتباط باشد.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات مغز پسته بادامی در سال ۱۴۰۰

صادرات مغز پسته در سال 1400، توانست به بالا ترین میزان صادرات در کشور از لحاظ بخش صادراتی مغز پسته برسد و علت اصلی چنین صادرات گسترده‌ ای، می تواند موضوع مرغوبی

کانال تلگرام